Polski ClickMeeting wspiera działania edukacyjne na rzecz uchodźców z Ukrainy
Edukacja jest dla ClickMeeting - polskiej platformy do webinarów i wydarzeń online - bardzo ważna, dlatego firma od lat bierze udział we wszelkiego rodzaju działaniach na jej rzecz. Teraz także angażuje się w te mające na celu wsparcie uchodźców z Ukrainy. W związku z tym umożliwia naszym sąsiadom bezpłatny dostęp do platformy – firma zrezygnowała z pobierania opłat za przedłużenie subskrypcji w serwisie. Dodatkowo organizacja planuje wspierać również szkoły i uczelnie ukraińskie w modelu online. Na taką samą pomoc mogą liczyć również organizacje charytatywne czy inicjatywy społeczne, które angażują się w pomoc mieszkańcom Ukrainy i uchodźcom.
2022-03-10, 10:45

Akcja “Polski Biznes dla Ukrainy”

Poza wsparciem ukraińskich uczniów, ClickMeeting dołączył do akcji Polski Biznes dla Ukrainy. W jej ramach polskie firmy mogą realnie wesprzeć obywateli Ukrainy – zarówno tych przebywających na ogarniętych działaniami wojennymi terenach, jak i tych, którzy uciekają przed wojną do Polski. Zebrane dotychczas środki finansowe zostały przeznaczone na zakup dwóch bardzo potrzebnych na terenach ogarniętych wojną lodówek do transportu krwi oraz niezbędnych leków - są one już w drodze na Ukrainę. 

Do tej pory akcję wsparły inne duże polskie firmy, a sam ClickMeeting przekazał na ten cel 100 tys. zł. W jej ramach organizatorzy współpracują także z polsko-ukraińską fundacją Zustricz. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów i dobrej logistyce zakupione materiały zostaną przekazane bezpośrednio do potrzebujących. Kolejne transporty będą organizowane sukcesywnie, w miarę napływu środków. 

Nie jest to jednak pomoc jednorazowa - organizatorzy zamierzają kontynuować swoją akcję i zachęcają kolejnych partnerów do wzięcia w niej udziału. Zgłoszenia wysyłać można na kontakt@biznesdlaukrainy.pl

Organizacje z Ukrainy, które chciałby skorzystać z dostępu do platformy ClickMeeting w celu przeprowadzania zajęć online, mogą zgłosić swoje zapotrzebowanie na adres: pr@clickmeeting.com.

KONTAKT / AUTOR
Dominika Baranowska
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.